Hurd Alan istanbul hurdacisi

En büyük hurdacı şirketler müşterisinden değerli maden hurdalarını alım satımı yapacak olan bir meslektir.

Hurdacılık olması gereken özellikleri kaybeden, bozuk, artık kullanılamayacak olan materyallerin geri dönüştürülmek amaçlı biriktirilmesi işlerinin tümüdür.

Hurda alım satımı yapan yerler satın aldıkları işe yaramaz hurdaları çeşidine göre ayrıştırma alanlarına ulaştırmaktadır.

Burada alüminyum, nikel, krom, bakır, demir, ve çinko gibi önemli metaller uygun gruplarına ayrılıp depolanmaktadır. Belirli miktara ulaşan hurdalar daha sonra geri dönüşüm fabrikasına götürülür.

Bilindiği gibi hurda kullanılmaz durumda olan atıkların kalanıdır. Hurda bol miktarda materyalleri içerisinde barındırır.

Hurda çeşitleri içinde hurdacı en kıymetlileri madenlerdir. Hurdacı firmaları bir işe yaramayan atıkları rahatça satın alır.

Daha sonra aldıklarını hammaddeye çevirebilir. İşlemin sürekli yapılmasına geri dönüşüm denilir. Bu yöntemlerle atıklar onlarca kez kullanılmaktadır.

Bizler gibi firmalarda İstanbul hurdacı firmalar arasında ülkemize hizmet etmek için çalışmaktadır. En yakın hurdacı firması arayanların şimdi aramasını bekliyoruz.

En yakın hurdacı firmaları içindeyiz. Anlık hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *