Toptan Hurda alan 15 Istanbul hurdaci

Buraya en yakın hurdacı firmaları mümkün oldukça sizden kıymetli metal hurdalarınızı nakit satın alan bir meslek dalıdır.

Hurdacılık sahip olması gereken özellikleri yitiren, kullanılamayacak durumdaki metallerin geri dönüşüme toplanması aşamasını kapsar.

Toptan hurdalar alımı yapan yerler aldıkları atık hurda malzemeleri cinslerine göre ayrıştırma tesislerine götürür.

Buralarda alüminyum, nikel, krom, bakır, demir, ve çinko gibi değerli madenler uygun gruplarına ayrılıp depolanmaktadır. Belirli miktara ulaşan hurda malzemeler sonra geri dönüşüme satılarak eritilmektedir.

Hurda kullanım dışı kalan malzemenin posasıdır. Hurdalar çok miktarda materyali özünde barındırabilir.

Atık malzemeler arasında en pahalıları bakır gibi madenlerdir. Hurdacı şirketler en yakın hurdacı insanların elindeki ve kullanılamaz durumdaki malzemeleri kolaylıkla alabilmektedir.

Yeterince aldıktan sonra tümünü eriterek hammaddeye çevirmektedir. Bu işin tekrar tekrar yapılmasına geri dönüşüm işlemi denilmektedir. Dolayısıyla hurda materyaller tekrar tekrar kullanılmaktadır.

Bizler gibi firmalarda İstanbul hurdacı firmalar arasında geri dönüşüm fabrikalarına hizmet etmek için çalışmaktadır. En yakın hurdacı firması arayanların şimdi aramasını istemekteyiz.

İstanbul hurdacı firmasıyız. Yüksek hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *