Yerinize gelen 20 istanbul hurdacisi

Tonajlı hurda alan hurdacı firmaları 7/24 hurdasını satmak isteyenlerden metal aksamları veya değerli madenleri satın alan şirketlerdir.

Hurdacı olmak kullanılmaz haldeki, özelliklerini kaybetmiş malzemelerin geri dönüşüme toplanma aşamasını kapsar.

Anlık fiyatlarla hurdanızı alımlar yapan yerler aldıkları işe yaramaz hurdaları çeşidine göre ayrıştırma işletmelerine ulaştırır.

Bu tesislerde alüminyum, nikel, krom, çinko, demir, ve bakır gibi metaller uygun gruplara ayırarak biriktirmektedirler. Yüksek bir ağırlığa gelen hurdalar daha sonra geri dönüşüm fabrikasına satılmaktadır.

Bildiğiniz gibi hurda kullanılamayacak olan atıkların hurdacı kalanıdır. Hurda bol miktarda materyalleri içinde barındırır.

Hurda türevleri aralarında en kıymetli olanlar metallerdir. Hurdacılar insanların elinde olan malzemeleri rahatça alabilmektedir.

Yeterince aldıktan sonra tümünü eriterek hammaddeye çevirmektedir. Bu işlemin tekrarlanmasına geri dönüşüm denilmektedir. Bu sayede atık hurdalar onlarca defa hammaddeye dönüştürülmektedir.

Biz İstanbul hurdacı depoları arasında çevre temizliğine hizmet etmektedir. Size en yakın hurdacı deposu bulmaya çalışanların bizi aramalarını arzu ediyoruz.

Profesyonel istanbul hurdacı firmaları arasında lideriz. Güncel hurda fiyatları ile hurda alıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *