Garantili istanbul hurdacisi

İstanbul hurdacı firma müşterisinden hurda madenleri satın alan meslek çeşididir.

İstanbul'da hurdacılık yapmak bozuk, özelliğini kaybetmiş metal eşyaların geri dönüştürülmek amaçlı biriktirilmesi aşamasını kapsar.

Toptan biriken hurda malzemeleri ayırma depolarına taşır.

Ayrıştırma tesislerinde nikel, alüminyum, bakır, çinko, demir ve krom gibi kıymetli madenler uygun gruplarına ayrılıp depolanmaktadır. Belli miktara ulaşan hurda malzemeler bir süre sonra geri dönüşüm tesislerine satılarak eritilmesi sağlanır.

Bilindiği gibi hurdalar kullanım dışı kalan malzemenin posalarıdır. Hurda malzemeler çoğu materyalleri özünde barındırabilir.

Hurdalar arasında en pahalı olanlar metal olanlardır. Hurdacı şirketler insanların elindeki ve kullanılamaz durumdaki malzemeleri kolaylıkla alabilmektedir.

Yeterince en yakın hurdacı aldıktan sonra tümünü eriterek hammaddeye çevirmektedir. Bu işin tekrar tekrar yapılmasına geri dönüşüm işlemi denilmektedir. Dolayısıyla hurda materyaller tekrar tekrar kullanılabilir.

Bizler gibi firmalarda İstanbul hurdacı depoları geri dönüşüm tesislerine hizmet etmek için çalışmaktadır. İstanbul'da hurdacı telefon numarası ihtiyacı olanların hemen tuşlamalarını arzu etmekteyiz.

Size en yakın İstanbul hurdacı firmaları içerisinde lideriz. Yüksek hurda fiyatları ile hurda alıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *