Profesyonel Istanbul hurdaci

İstanbul hurdacı hurda satan kişilerden kıymetli metal hurdaları toplayan bir meslek grubudur.

Hurdacılık yapmak özelliklerini kaybetmiş, çalışmayan bozuk, kullanılamaz haldeki madeni eşyaların geri dönüştürülmek maksadıyla biriktirilmesi aşamalarıdır.

Anlık hurda fiyatıyla hurda alım satımı yapan firmalar toplanan hurdaları çeşitlerine göre ayrıştırma tesislerine götürür.

Burada alüminyum, nikel, krom, çinko, demir, ve bakır gibi değerli metaller uygun gruplarına ayrılarak depolanır. Yeterli bir kilodaki hurdalar bir süre sonra geri dönüşüm tesisine satılır.

Bildiğiniz gibi hurda kullanılmaz durumdaki malzemelerin artıklarıdır. Hurda eşyalar çok miktarda materyali özünde barındırabilir.

Atık hurdalar arasında kıymetli olanlar maden ve metallerdir. Kurumsal hurdacılar kıyıda köşe kalmış ve kullanılmaz durumdaki atık malzemeleri rahatlıkla satın alabilmektedir.

Aldıktan sonra aldıklarını hammaddeye çevirebilir. İşlemin tekrarlamasına geri dönüşüm denir. Dolayısı ile atık hurdalar onlarca defa hammaddeye dönüşürür.

Firmamız gibi şirketler İstanbul hurdacı depoları arasında çevre temizliğine hizmet etmek için çalışmaktadır. Size en yakın hurdacı deposu isteyenlerin bizi tuşlamasını bekliyoruz.

En yakın hurdacı firmaları arasındayız. Piyadan yüksek hurda istanbul hurdacı fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *