Profesyonel 15 Hurdaci

Tonajlı hurda alan hurdacı firmalar yoğunlukla hurdalarını satacak olanlardan metal hurdaları ve kıymetli madenleri peşin alan kapasiteye sahip firmalardır.

İstanbul'da hurdacılık yapmak kullanılmaz halde bulunan, özelliğini kaybetmiş, çalışmayan bozuk madenlerin geri dönüşüme yeniden kazandırılması için toplanma işlerini kapsamaktadır.

Güncel fiyatlarla hurdalar alım satımı yapan işletmeler toplanan işe yaramaz hurdaları çeşitlerine göre ayırma merkezine götürmektedir.

bu alanlarda alüminyum, nikel, bakır, çinko, demir, ve krom gibi metaller uygun gruplarına ayrılmaktadır. Belli ağırlığa gelen hurda malzemeler sonra geri dönüşüm tesisine satılarak eritilmesi sağlanmaktadır.

Bilindiği gibi hurda kullanılamayacak olan malzemelerin kalanlarıdır. Atık hurda çok miktarda materyali içinde barındırabilir.

Hurdalar aralarında en pahalı olanları metallerdir. Hurdacılar kıyıda köşe kalmış ve kullanılmaz durumdaki hurdaları kolayca alabilir.

Aldıktan sonra hepsini hammadde hurdacı olsun diye eritir. Bu işlemin tekrarlanmasına geri dönüşüm işlemi denilmektedir. Böylelikle hurda materyaller tekrar tekrar hammaddeye dönüşürür.

Bizlerde İstanbul hurdacı şirketler geri dönüşüm fabrikalarına hizmet etmeye çalışmaktadır. İstanbul'da hurdacı numarası isteyenlerin şimdi aramalarını beklemekteyiz.

buraya en yakın istanbul hurdacı firmaları arasında lideriz. Anlık hurda fiyatları ile hurda alımı gerçekleştiriyourz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *