Lider 10 istanbul hurdaci

Toptan hurda bakır alan hurdacı firmalar hurdasını paraya çevirmek isteyenlerden para eden meni hurdaları veya atık metalleri satın alacak kişilerdir.

Hurdacı olmak artık kullanılamayacak durumdaki, sahip olması gereken özellikleri yitiren, çalışmayan bozuk eşyaların geri dönüşüm amacıyla toplanması aşamalarını barındırmaktadır.

Toptan biriken hurdaları çeşidine göre ayrıştırma depolarına ulaştırmaktadır.

Bu işletmelerde alüminyum, bakır, çinko, demir, krom ve nikel gibi önemli metaller gruplara ayrılarak depolanır. Belli bir miktara gelen hurdalar bir süre sonra geri dönüşüme satılmaktadır.

Hurda kullanılmaz durumda olan malzemenin kalanlarıdır. Hurda bol miktarda materyali özünde barındırmaktadır.

Hurda cinsleri içerisinde para edenler metal olanlardır. Hurdacı şirketler kıyıda köşe kalmış ve kullanılmaz durumdaki hurdaları rahatlıkla alabilmektedir.

Yeterince aldıktan sonra tümünü hammadde olsun diye eritir. Bunun tekrarlanmasına geri dönüşüm denilir. Dolayısı ile hurdalar defalarca defa kullanılmaktadır.

Firmamız gibi kuruluşlar İstanbul hurdacı firmalar en yakın hurdacı arasında ülkemize hizmet etmek için çalışmaktadır. Size en yakın hurdacı numarası isteyenlerin hemen tuşlamasını istiyoruz.

En yakın istanbul hurdacı firmaları arasındayız. Anlık hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *