Hurd Alan hurdaci firmasi

Hurdacı depoları mümkün oldukça hurda satmak isteyenlerden kıymetli metal hurdalarınızı alımı yapan şirketlerdir.

Hurdacı olmak kullanılamaz halde olan, özelliğini yitiren malzemelerin geri dönüşümcüler için toplanması aşamasıdır.

Yüksek fiyatlara hurdanızı alımlar yapan yerler satın aldıkları işe yaramaz hurdaları cinsine göre ayırma işletmelerine taşımaktadır.

Ayrıştırma yapılan tesislerde alüminyum, nikel, bakır, çinko, demir, ve krom gibi kıymetli metal gruplarına ayrılmaktadır. Yeterli tonajdaki hurda malzemeler bir süre sonra geri dönüşüm tesislerine satılarak eritilmesi sağlanır.

Bilindiği gibi hurdalar kullanım dışında kalan malzemenin posasıdır. Hurda malzemeler çoğu materyali özünde barındırmaktadır.

Hurda çeşitleri içinde en değerlileri maden türevleridir. Profesyonel hurdacı firmaları kıyıda köşe kalmış ve kullanılmaz durumdaki hurdaları kolayca alabilir.

Satın aldıktan sonra tümünü hammadde olsun diye eritir. Bu işlemin tekrarlanmasına geri dönüşüm denilmektedir. Bu sayede atık malzemeler yeniden hammadde üretiminde kullanılmaktadır.

Bizim gibi firmalarda İstanbul hurdacı şirketler geri dönüşüm tesislerine hizmet etmeye çalışmaktadır. En yakın hurdacı firması bulmaya hurdacı çalışanların bizi tuşlamasını beklemekteyiz.

En yakın istanbul hurdacı firmaları içerisindeyiz. Güncel hurda fiyatları ile hurda alıyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *